  • Mfr # K79-36RXT-6B-S6132-4
  • Zoro # G215665664
Width
36 in
Length
35.3 in
Height
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K79-36RXT-6B-S6132-4
Width
36 in
Length
35.3 in
Height
48 in
Details
Item
Fixed Top Extension Pedestal Dining Table W/ 4 Counter Height Stools
Number of Pieces in Set
5
Description
  • Two tables in one! This item includes one 6" extension pedestal base that permits the consumer to turn the dining height table into a counter height table.
  • Insert the 12" leaf on steel glides and expand the table to 36" x 48"