  • Mfr # DI-KIT-24V-STMLT4ODX96-3000
  • Zoro # G312465846
Voltage
24V
Includes
5x Tape Light Terminal Block Connectors, 24VDC Hardwired Dimmable Driver
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
DI-KIT-24V-STMLT4ODX96-3000
Voltage
24V
Includes
Description
16 ft diffused tape light spool. All accessories included. 96W Omnidrive X driver. Uniform, diffused light appears dotless even without a diffusing lens. ELV, Triac, 0-10V dimming in one unit. No minimum load.