  • Mfr # D/AMMCO15.50
  • Zoro # G013363021
/ea
Key Features
Material - Machining
Cobalt
Finish - Machining
Gold Oxide
Overall Length
6 in
Shank Dia.
1/2 in
Shank Type - Machining
Round
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
D/AMMCO15.50
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Length
6 in
Shank Dia.
1/2 in
Drill Bit Size
15.50 mm
Flute Length
3 in