  • Mfr # 14MGT-3920-125
  • Zoro # G012498526
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
14MGT-3920-125
Description
Synchronous Belt; 14MM Pitch; 3920MM Pitch Length; 125MM Belt Width; Standard HTD Tooth Profile; 14MGT; Carbon Fiber Tensile Material; Polyurethane Outer Material