  • Zoro # G222364437
Key Features
Assembly Required
No Assembly Needed
Application Type
No
Overall Height
14.17 in
Overall Depth
2.36 in
Color
Gold
See all product information
Get a 10% off coupon
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
643671
Zoro #
G222364437
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
14.17 in
Overall Depth
2.36 in
Overall Width
16.14 in