  • Mfr # LWH35R2960BHS2
  • Zoro # G111977168
Rail Width (mm)
34 mm
Base Width (mm)
34 mm
Mounting End Dia. (mm)
9 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LWH35R2960BHS2
Rail Width (mm)
34 mm
Base Width (mm)
34 mm
Mounting End Dia. (mm)
9 mm
Rail Height
28 mm
Rail Length
2960 mm