  • Mfr # LWH25R1200SLHS2
  • Zoro # G811975792
Material
Stainless Steel
Rail Width (mm)
23 mm
Type
Linear Way, Ball Type
Temp. Range (F)
-4°F to 248°F
Base Width (mm)
23 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LWH25R1200SLHS2
Rail Width (mm)
23 mm
Base Width (mm)
23 mm
Rail Length
1200 mm
Mounting End Dia. (mm)
7 mm
Rail Height
22 mm