  • Mfr # QHBBC-050187-004
  • Zoro # G3602939
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
QHBBC-050187-004
Description
0.0450" Min Bore DIA x 0.187" (3/16) Max Bore Depth x 0.1875" (3/16) Shank DIA x 1.50" (1-1/2) Overall Length x 0.0040" Radius - Carbide Quick Change - Boring Helical Back Rake Right Hand