  • Mfr # WR86-2154SG-5
  • Zoro # G816532679
/ea
See details
Key Features
Shelving Material
Carbon Steel
Color
Galvanized
Number of Shelves
5
Overall Depth
86 in
Load Capacity
400-600 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-2154SG-5
Dimensions
Overall Depth
86 in
Overall Width
21 in
Overall Height
54 in