  • Mfr # WR63-1430GY
  • Zoro # G116527252
/ea
Key Features
Color
Epoxy Coated, Gray
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
4
Length
30 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-1430GY
Length
30 in
Overall Width
14 in
Overall Height
63 in