  • Mfr # WR54-1836C-5
  • Zoro # G516527005
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Overall Width
18 in
Overall Height
54 in
Color
Chrome
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-1836C-5
Overall Width
18 in
Overall Height
54 in
Length
36 in