  • Mfr # WR54-3048C-5
  • Zoro # G516529221
/ea
See details
Key Features
Color
Chrome
Overall Width
30 in
Number of Shelves
5
Length
48 in
Overall Height
54 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-3048C-5
Overall Width
30 in
Length
48 in
Overall Height
54 in