  • Mfr # OS-2PACK-NS-D-35-V-13980
  • Zoro # G412203904
Key Features
Legend
Laundry Room Hours ____ Am To
Length
5 in
Width
3.5 in
Thickness
0.03 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
OS-2PACK-NS-D-35-V-13980
Length
5 in
Width
3.5 in
Size
3.5 in W x 5 in L
Thickness
0.03 in