  • Mfr # SWEAC18-500
  • Zoro # G915499866
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width (In.)
9.5 in
Depth (In.)
9.5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SWEAC18-500
Country of Origin
China
Dimensions
Width (In.)
9.5 in
Length
2.5 in
Depth (In.)
9.5 in
Description
Brand Name: Vanco *Cable Length: 500 *Cable Type: CCA *Conductor Gauge: 18 *Connector Type: *Digital: No *Impedance: *Number in Package: 1 *Packaging Type: Spool *Product Type: Speaker Cable *Sub Brand: *UL Listed: Yes *Color: Copper 18 AWG, 2 conductor