  • Mfr # SWEAC24-500
  • Zoro # G815499874
/ea
Key Features
Width (In.)
7 in
Depth (In.)
4.5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SWEAC24-500
Country of Origin
China
Dimensions
Width (In.)
7 in
Length
7 in
Depth (In.)
4.5 in
Description
Brand Name: Vanco *Cable Length: 500 *Cable Type: AWG *Conductor Gauge: 24 *Connector Type: *Digital: No *Impedance: *Number in Package: 1 *Packaging Type: Spool *Product Type: Speaker Cable *Sub Brand: *UL Listed: Yes *Color: Copper 24 AWG, 2 Conductor