  • Zoro # G712118311
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Voltage
120V
Width
6.5 in
Height
11.75 in
Length
8 in
Watts
60W
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
T0523
Zoro #
G712118311
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Width
6.5 in
Height
11.75 in
Length
8 in
Size
6.5 in W x 11.75 in H x 8 in D
Details
Voltage
120V
Watts
60W