Thermoform-CLAMSHELL-#416-8.250-4.938-3.938-3.500-1.039-0.015-CLEAR, 300PK
  • Mfr # 416TF
  • Zoro # G706966874
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Clear
Overall Length
8.250"
Wall Thickness
0.0150"
Overall Width
4.938"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
416TF
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Length
8.250"
Wall Thickness
0.0150"
Overall Width
4.938"