  • Mfr # PDJNR2525M11
  • Zoro # G2960705
Overall Length
150.00mm
Insert Cutting Edge Length
11.00mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
PDJNR2525M11
Overall Length
150.00mm
Insert Cutting Edge Length
11.00mm
Shank Height
25.00mm
Shank Width
25.00mm
ISO Number
PDJNR2525M11
Description
Indexable Turning and Profiling Tool Holder, PDJN, Overall Length 150.00mm