  • Mfr # TBBCL-625-008
  • Zoro # G3604549
/ea
Get a 10% off coupon
MFR #
TBBCL-625-008
Country of Origin
United States
Description
0.7950" Min Bore DIA x 0.6250" (5/8) Shank DIA x 8.00" (8) Overall Length x 0.0080" Radius - Carbide Tipped Brazed Boring Left Hand