  • Mfr # D/AMMCO16.50
  • Zoro # G713363024
Cobalt
Finish - Machining
Gold Oxide
Overall Length
6 in
Shank Dia.
1/2 in
Shank Type - Machining
Round
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
D/AMMCO16.50
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Length
6 in
Shank Dia.
1/2 in
Drill Bit Size
16.50 mm
Flute Length
3 in